SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 899 584 €
(12 082 € / m²)
Prodaja
4
2+
240 m²
شارع الصكوك

spavaća soba4
stan240 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present this exceptional Hotels and Residences at the pinnacle of Dubai's wellness revolution. Located in the prestigi...

Ostalo
Dob ponude: 237dana
Ažurirano: 36dana

Lokaliteti

شارع الصكوك
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu