SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
288 000 €
(4 299 € / m²)
Prodaja
1
2+
67 m²

spavaća soba1
stan67 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartments with Post-Handover Installments in Jumeirah Village Circle, Dubai
Jumeirah Village Circle (JVC) is one of Dubai’s most sought-after residen...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPogledVisoki stropoviPrirodno svjetloKuhinjski aparati

Kat:
4. kat od 46
Dob ponude: 238dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu