SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
164 000 €
(4 970 € / m²)
Prodaja
1
1
33 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba1
stan33 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Predstavljamo vam elegantan studio apartman od 33,69 m2 na prodaju u Berkeley Square, novom arhitektonskom dragulju developera Prestige One, smješteno...

Ostalo
Dob ponude: 247dana
Ažurirano: 247dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Camelia nekretnine

Ornela Šare

Slični oglasi

Slično u inozemstvu