SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
282 400 €
(3 173 € / m²)
Prodaja
2
2+
89 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba2
stan89 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Predstavljamo vam dvosobni stan površine 89,74 m² na prodaju u projektu Avenew 888, smještenom u Dubai Southu – području koje predstavlja temelj buduć...

Ostalo
Dob ponude: 247dana
Ažurirano: 247dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Camelia nekretnine

Ornela Šare

Slični oglasi

Slično u inozemstvu