SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
184 900 €
(4 866 € / m²)
Prodaja
1
1
38 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba1
stan38 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Predstavljamo vam moderni studio apartman površine 38,13 m² za prodaju u novom projektu Hillviews by Binghatti, smještenom u tehnološki orijentiranoj ...

Ostalo
Dob ponude: 246dana
Ažurirano: 246dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Camelia nekretnine

Ornela Šare

Slični oglasi

Slično u inozemstvu