Popis ponuda
56
56
56
1 305 236 €
(9 597 € / m²)
Prodaja
6+
2+
136 m²
شارع برايه
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
6+
stan
136 m²
kupaonice
2+
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
254dana
Ažurirano:
143dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
شارع برايه
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.