SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
382 867 €
(8 508 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
45 m²
شارع اليمامة

spavaća sobaatypical
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Book Now With Small Down PaymentEasy Payment PlanLuxury Apartment For SaleTailored With Top-Notch AmenitiesUpscale Living & Modern ArchitectureFreehol...

Ostalo
Dob ponude: 263dana
Ažurirano: 69dana

Lokaliteti

شارع اليمامة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Mohamed Mounir

Slični oglasi

Slično u inozemstvu