SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
295 048 €
(4 339 € / m²)
Prodaja
2
2+
68 m²
كحيل بوليفارد

spavaća soba2
stan68 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Rise above the ordinary at ALTA V1EW Skyhomes, thoughtfully designed for light, space, and nature, these studio, 1 and 2 bedroom residences offer pano...

Ostalo
Dob ponude: 262dana
Ažurirano: 262dana

Lokaliteti

كحيل بوليفارد
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu