SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 364 452 €
(15 556 € / m²)
Prodaja
4
2+
152 m²
شارع اليمامة

spavaća soba4
stan152 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق بإطلالات على برج خليفة وخطط تقسيط في وسط مدينة دبي
يُعد وسط مدينة دبي من أكثر أحياء المدينة شهرة ورفعة، ويشتهر بمعالمه العالمية مثل برج خليفة ودبي...

Ostalo
Dob ponude: 263dana
Ažurirano: 114dana

Lokaliteti

شارع اليمامة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu