SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
281 334 €
(4 689 € / m²)
Prodaja
2
1
60 m²
D5 Street

spavaća soba2
stan60 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartments in the new ELAR1S Axis project from Object One in the Jumeirah Village Triangle (JVT) area! A modern residential complex with thoughtful ar...

Ostalo
Dob ponude: 271dana
Ažurirano: 146dana

Lokaliteti

D5 Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DDA Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu