SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
357 693 €
(4 900 € / m²)
Prodaja
1
2+
73 m²
شارع رأس الخور

spavaća soba1
stan73 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartment for sale in Lagoon Views 6, Lagoon ViewsDAMANI SMART INVESTORS  is delighted to offer this astonishing 1-bedroom Apartment for Sale in Damac...

Namješteno
Dob ponude: 272dana
Ažurirano: 144dana

Lokaliteti

شارع رأس الخور
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DAMANI REALTY SERVICES SRL

Slični oglasi

Slično u inozemstvu