SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
198 000 €
(3 046 € / m²)
Prodaja
2
1
65 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba2
stan65 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

  DescriptionDiscover unparalleled luxury in Dubai's emerging Majan district with these meticulously designed fully furnished apartments. This exclusi...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

NamještenoPrirodno svjetloVisoki stropovi

Namješteno
Dob ponude: 282dana
Ažurirano: 161dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu