SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
165 426 €
(3 676 € / m²)
Prodaja
1
1
45 m²
كحيل بوليفارد

spavaća soba1
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

PEARL HOUSE 4 by IMTIAZ Luxury Living in the Heart of Dubai – Jumeirah Village CircleStep into a world where elegance meets convenience. Pearl House 4...

Ostalo
Dob ponude: 279dana
Ažurirano: 65dana

Lokaliteti

كحيل بوليفارد
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Palm Signature Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu