SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
420 000 €
(5 676 € / m²)
Prodaja
2
1
74 m²
شارع 20

spavaća soba2
stan74 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

 Trustway Properties is delighted to present an exclusive collection of luxury apartments in Nad Al Sheba 1, redefining urban living next to Meydan Ra...

Ostalo
Dob ponude: 282dana
Ažurirano: 282dana

Lokaliteti

شارع 20
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu