SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
167 000 €
(4 282 € / m²)
Prodaja
1
1
39 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba1
stan39 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Step into a world of contemporary comfort and breathtaking views with these exceptional studios and spacious 1, 2, and 3-bedroom apartments in the hea...

Ostalo
Dob ponude: 282dana
Ažurirano: 35dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu