SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
311 770 €
(5 029 € / m²)
Prodaja
2
2+
62 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba2
stan62 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق مفروشة مع خطة دفع بعد التسليم في قرية جميرا الدائرية – دبي
تُعد قرية جميرا الدائرية (JVC) واحدة من أكثر المجتمعات السكنية طلبًا في دبي، معروفة بأج...

Namješteno
Dob ponude: 310dana
Ažurirano: 45dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu