SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
308 000 €
(3 667 € / m²)
Prodaja
1
2+
84 m²
شارع توليب

spavaća soba1
stan84 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Expansive City View Apartments in Dubai's Jumeirah Village Triangle
Jumeirah Village Triangle (JVT) is a well-planned residential community in the hea...

Namješteno
Dob ponude: 316dana
Ažurirano: 316dana

Lokaliteti

شارع توليب
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu