SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
156 000 €
(4 588 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
34 m²
شارع 15

spavaća sobaatypical
stan34 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Fully Furnished Apartments with Post-Handover Payment Plans in Dubailand
Dubailand Residence Complex (DLRC) is a dynamic, family-friendly community si...

Namješteno
Dob ponude: 315dana
Ažurirano: 314dana

Lokaliteti

شارع 15
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu