SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
500 000 €
(6 494 € / m²)
Prodaja
2
2+
77 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba2
stan77 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Property Features* 2 Bedrooms* 2 Bathrooms* Kitchen: Open and Fully Fitted* High Floor* Prime Location* Investor DealExclusive Amenities and Faciliti...

Namješteno
Dob ponude: 325dana
Ažurirano: 324dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TRUST POINT PROPERTY

TrustPoint

Slični oglasi

Slično u inozemstvu