SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
2 600 000 €
(11 712 € / m²)
Prodaja
3
2+
222 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba3
stan222 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Experience modern luxury in this spacious 3-bedroom apartment located in the prestigious Serenia Living Tower 2. This elegantly designed residence of...

Namješteno
Dob ponude: 319dana
Ažurirano: 319dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TRUST POINT PROPERTY

TrustPoint

Slični oglasi

Slično u inozemstvu