SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
700 000 €
(4 965 € / m²)
Prodaja
3
2+
141 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba3
stan141 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Golf Views Seven City at JLT, a freehold residential development by Seven Tides is set in a prime location and is now available to you.Living in a de...

Namješteno
Dob ponude: 320dana
Ažurirano: 320dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TRUST POINT PROPERTY

TrustPoint

Slični oglasi

Slično u inozemstvu