SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
154 917 €
(4 426 € / m²)
Prodaja
1
1
35 m²
كحيل بوليفارد

spavaća soba1
stan35 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to Azizi Ruby, a prestigious new project in the heart of Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai. Designed for contemporary living, Azizi Ruby bl...

Ostalo
Dob ponude: 319dana
Ažurirano: 283dana

Lokaliteti

كحيل بوليفارد
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu