Popis ponuda
25
25
25
1 700 000 €
(8 718 € / m²)
Prodaja
3
2+
195 m²
شارع المركز المالي
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
195 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Property Details:* 3 Bedrooms* 3 Bathrooms* Size: 2,097 sq. ft.* Furnished* Built-In Wardrobes* Fully Fitted Kitchen with Appliances* Floor-To-Ceilin...
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
321dana
Ažurirano:
320dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.