SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 300 000 €
(7 692 € / m²)
Prodaja
3
2+
169 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba3
stan169 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Lamaa at Madinat Jumeirah Living is a newly launched residential development that consists of four buildings varying in height with a shared podium. ...

Namješteno
Dob ponude: 320dana
Ažurirano: 319dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TRUST POINT PROPERTY

TrustPoint

Slični oglasi

Slično u inozemstvu