SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
473 220 €
(10 516 € / m²)
Prodaja
4
1
45 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba4
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeIzvorno stanje
podrumNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji byt 4+kk v nově vznikajícím projektu v Dubaji ve Spojených Arabských Emirátech.
Nemovitost se nachází v projektu One Park Square,...

Ostalo
Dob ponude: 321dana
Ažurirano: 320dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALMAN REALMAN

Simona Sobotková, Dis. - Praha

Slični oglasi

Slično u inozemstvu