SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
700 000 €
(10 294 € / m²)
Prodaja
1
1
68 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba1
stan68 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

This 1-bedroom apartment in Marina Vista, Emaar Beachfront, offers a stylish and contemporary living space with stunning sea views. The open-plan liv...

Namješteno
Dob ponude: 321dana
Ažurirano: 319dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TRUST POINT PROPERTY

TrustPoint

Slični oglasi

Slično u inozemstvu