SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
2 000 000 €
(10 526 € / m²)
Prodaja
3
2+
190 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba3
stan190 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

The apartment boasts 3 bedrooms, each with its ensuite bathroom, providing you and your family or guests with the utmost privacy and convenience.The ...

Namješteno
Dob ponude: 321dana
Ažurirano: 319dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TRUST POINT PROPERTY

TrustPoint

Slični oglasi

Slično u inozemstvu