SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
800 000 €
(11 594 € / m²)
Prodaja
1
1
69 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba1
stan69 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

A 1-bedroom apartment in Palace Beach typically offers a modern and spacious layout. It includes a comfortable living and dining area, a fully equipp...

Namješteno
Dob ponude: 321dana
Ažurirano: 319dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TRUST POINT PROPERTY

TrustPoint

Slični oglasi

Slično u inozemstvu