SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
697 624 €
(6 520 € / m²)
Prodaja
3
2+
107 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba3
stan107 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق مع خطة سداد ضمن مجتمع "غرين غيت" في مرسى خور دبي
يُعد مرسى خور دبي وجهة ساحلية فريدة من نوعها، حيث تتلاقى الفخامة العصرية مع الطبيعة الهادئة والاب...

Ostalo
Dob ponude: 326dana
Ažurirano: 101dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu