SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
134 000 €
(3 436 € / m²)
Prodaja
1
1
39 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba1
stan39 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover where natural elegance meets contemporary sophistication in this exceptional residential development. These residences seamlessly merge the t...

Ostalo
Dob ponude: 333dana
Ažurirano: 37dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu