SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
266 100 €
(282 € / m²)
Prodaja
1
1
945 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba1
stan87 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

BLOSSOM OF BRILLIANCEI
nspired by nature, Weybridge Gardens 5 celebrates blooming through its organic, petal-inspired design. The geometric façade mir...

Ostalo
Dob ponude: 332dana
Ažurirano: 235dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RE House

Elena Melnikova, REHOUSE INTERNATIONAL REAL ESTATE L.L.C

Slični oglasi

Slično u inozemstvu