SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
391 000 €
(3 555 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
110 m²
Zone C

spavaća sobaatypical
stan110 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover the epitome of modern luxury living , an exclusive residential project in the prestigious Al Furjan West community. This limited-edition deve...

Ostalo
Dob ponude: 334dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

Zone C
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu