SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
161 000 €
(4 600 € / m²)
Prodaja
1
1
35 m²
كحيل بوليفارد

spavaća soba1
stan35 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

 Location HighlightsExperience sophisticated urban living at this contemporary residential masterpiece by a renowned development agency. This exceptio...

Namješteno
Dob ponude: 335dana
Ažurirano: 288dana

Lokaliteti

كحيل بوليفارد
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu