SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
284 000 €
(4 176 € / m²)
Prodaja
2
1
68 m²
طريق الخيل

spavaća soba2
stan68 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to an exciting new opportunity in Al Jaddaf — where contemporary architecture meets comfortable living. This striking 21-floor residential tow...

Namješteno
Dob ponude: 334dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

طريق الخيل
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu