SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
477 000 €
(6 038 € / m²)
Prodaja
2
1
79 m²
شارع الخيل الأول

spavaća soba2
stan79 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Experience elevated luxury living at Altiera Heights, Ellington's newest architectural masterpiece in the prestigious Jumeirah Heights. This stunning ...

Ostalo
Dob ponude: 339dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

شارع الخيل الأول
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu