SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
185 069 €
(4 745 € / m²)
Prodaja
2
1
39 m²
شارع توليب

spavaća soba2
stan39 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

🏙️ SOL Levante by SOL Properties – Luxury Studio in JVT | 50,000 sq.ft. of Wellness Amenities | Handover Q3 2028Live at the intersection of tranquili...

Ostalo
Dob ponude: 338dana
Ažurirano: 63dana

Lokaliteti

شارع توليب
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Palm Signature Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu