SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
179 582 €
(4 854 € / m²)
Prodaja
2
1
37 m²
كحيل بوليفارد

spavaća soba2
stan37 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

🏙️ Maison Elysee by Pantheon – Fully Furnished Studio in JVC | Twin Towers with Resort Amenities | Handover Q1 2027Smart luxury designed for modern l...

Ostalo
Dob ponude: 338dana
Ažurirano: 63dana

Lokaliteti

كحيل بوليفارد
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Palm Signature Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu