SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
266 039 €
(5 321 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
شارع تورين بوليفارد

spavaća soba2
stan50 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

🏙️ Sobha Solis Tower D – Fully Furnished Apartments in Motor City | Panoramic Views | Handover Q4 2027A new lifestyle begins here — stylish, social, ...

Namješteno
Dob ponude: 338dana
Ažurirano: 62dana

Lokaliteti

شارع تورين بوليفارد
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Palm Signature Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu