SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
164 717 €
(3 660 € / m²)
Prodaja
1
1
45 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba1
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

 🌟SkyHills Astra – Where Visionary Living Meets High ROI Potential🌟 Developed by HRE Development | Located in Dubai Science Park Discover SkyHills A...

Ostalo
Dob ponude: 354dana
Ažurirano: 64dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Palm Signature Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu