SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
498 270 €
(3 863 € / m²)
Prodaja
3
2+
129 m²
شارع 15

spavaća soba3
stan129 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Experience luxury living with these exclusive sunken balcony apartments at REEF 998 in Dubai Land Residence Complex. These meticulously designed resid...

Ostalo
Dob ponude: 359dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

شارع 15
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu