SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
415 308 €
(7 286 € / m²)
Prodaja
2
2+
57 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba2
stan57 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق جاهزة للسكن مع بحيرة كريستالية وخطط تقسيط في منطقة ميدان، دبي
يُعد ميدان ون (Meydan One) مشروعًا تطويريًا ضخمًا ورؤيويًا في دبي، يتميّز بموقعه الا...

Ostalo
Dob ponude: 369dana
Ažurirano: 50dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu