SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
158 500 €
(4 284 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
37 m²
كحيل بوليفارد

spavaća sobaatypical
stan37 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

 Step into modern luxury at Provenza Residences in Jumeirah Village Circle (JVC), Dubai, where every home is designed with comfort, technology, and li...

Ostalo
Dob ponude: 365dana
Ažurirano: 363dana

Lokaliteti

كحيل بوليفارد
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu