SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
440 644 €
(7 597 € / m²)
Prodaja
2
2+
58 m²
مشي القناة

spavaća soba2
stan58 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق فاخرة في الخليج التجاري بدبي مع خيارات التقسيط
يقع هذا المشروع في قلب مركز التجارة والأعمال في دبي، الخليج التجاري. يوفر موقعه الاستراتيجي سهولة ا...

Namješteno
Dob ponude: 388dana
Ažurirano: 121dana

Lokaliteti

مشي القناة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu