SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
201 209 €
(6 491 € / m²)
Prodaja
1
1
31 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba1
stan31 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق مع خطة دفع حتى التسليم في دبي ساينس بارك
يُعد دبي ساينس بارك مجتمعًا نابضًا بالحياة مخصصًا لدعم الابتكار والنمو في قطاعات العلوم والتكنولوجيا والر...

Ostalo
Dob ponude: 392dana
Ažurirano: 51dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu