SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
170 000 €
(4 722 € / m²)
Prodaja
1
1
36 m²
شارع 15

spavaća soba1
stan36 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover Cove Grand by Imtiaz – Elegant Living in the Heart of Dubailand.Cove Grand by Imtiaz offers a modern residential experience in the vibrant Du...

Ostalo
Dob ponude: 390dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

شارع 15
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu