SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
686 425 €
(8 580 € / m²)
Prodaja
3
2+
80 m²
مشي القناة

spavaća soba3
stan80 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

مجمع سكني على طراز المدينة المائية مع خطط دفع مرنة في بيزنس باي، دبي
يعد بيزنس باي قلب دبي التجاري والسكني الديناميكي والمتطور بسرعة، ويشتهر بهندسته ا...

Ostalo
Dob ponude: 396dana
Ažurirano: 53dana

Lokaliteti

مشي القناة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu