SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
110 500 €
(3 069 € / m²)
Prodaja
1
1
36 m²
شارع تورين بوليفارد

spavaća soba1
stan36 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

In the heart of the stunning urban landscape of Motor City, the Ananda Residences rise as a magnificent architectural masterpiece, combining luxury an...

Namješteno
Dob ponude: 394dana
Ažurirano: 34dana

Lokaliteti

شارع تورين بوليفارد
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu