SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
250 342 €
(4 723 € / m²)
Prodaja
2
2+
53 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba2
stan53 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق حديثة بالتقسيط بعد التسليم في قرية جميرا الدائرية
تعد قرية جميرا الدائرية (JVC) واحدة من أكثر المجتمعات السكنية المرغوبة في دبي، وتتمتع بموقع استر...

Namješteno
Dob ponude: 404dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu