SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
250 000 €
(5 556 € / m²)
Prodaja
1
1
45 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba1
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

🏝️ Trio Isle by Missoni : Vivez le Luxe en Bord de Mer sur Al Marjan Island 🏝️ Découvrez Trio Isle by Missoni, une résidence de prestige située sur ...

Ostalo
Dob ponude: 414dana
Ažurirano: 65dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Palm Signature Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu