SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
466 307 €
(7 772 € / m²)
Prodaja
2
2+
60 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba2
stan60 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق على الواجهة البحرية مع خطة سداد بعد التسليم في مدينة دبي الملاحية
مدينة دبي الملاحية مشروع تطويري مرموق مُصمم خصيصًا على الواجهة البحرية، يتميز بم...

Namješteno
Dob ponude: 414dana
Ažurirano: 268dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu